HEMZEMİN GEÇİT SİNYAL DİREK VE İŞARETLERİ


Akşemsettin Mahallesi, Sim Sanayi Sitesi 5/B Sokak No:23 Sultanbeyli - İSTANBUL  Tel/Faks: 0.216.487 55 68 info@transray.com.tr
Uzun yıllardır demiryolu ve metro hatlarında kullanılan mekanik ekipmanların üretimindeki ve uygulamasındaki tecrübelerin biraraya getirilmesi amacı ile kurulan TRANSRAY Demiryolu Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sektörde ihtiyaç duyulan önemli parçalardan birisi olan hemzemin geçit sinyal direk ve işaretleri için uygulanmış çözümlere sahiptir.

Devlet Demiryollarının uygulamalarına ve isteklerine bağlı olarak hemzemin geçit sinyal direklerinin üzerinde çeşitli uyarı ekipmanlarının ve işaretlerinin bulunması gerekmektedir.

Aşağıdaki resimlerde daldırma galvanizli çelik boru direk ve bir hemzemin geçitteki uygulaması gösterilmektedir. Hemzemin geçit sinyal direkleri, üzerinde istenilen uyarı yazı ve işaretleri ile birlikte komple temin edilmektedir.

Talep edildiği taktirde, hemzemin geçit bariyer kolu üzerinde yer alması istenilen uyarı sinyal lambaları ve sinyal direğine monte edilmesi istenilen kırmızı sinyal lambaları, üzerinde DUR yazısı bulunan kırmızı ışık, akustik korna da tarafımızca temin edilebilmektedir.