HOBAN KONSOL TAKIMI


Akşemsettin Mahallesi, Sim Sanayi Sitesi 5/B Sokak No:23 Sultanbeyli - İSTANBUL  Tel/Faks: 0.216.487 55 68 info@transray.com.tr
Uzun yıllardır demiryolu ve metro hatlarında kullanılan mekanik ekipmanların üretimindeki ve uygulamasındaki tecrübelerin biraraya getirilmesi amacı ile kurulan TRANSRAY Demiryolu Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sektördeki elektrifikasyon projelerinin bir parçası olan katener sistemlerinde ihtiyaç duyulan hoban konsol takımı, direk üstü çelik ve döküm malzeme üretiminde uygulanmış çözümlere sahiptir.
Devlet Demiryollarının uygulamalarına ve taleplerine bağlı olarak hoban konsol uygulama tasarımları yapılmış ve malze-meler buna uygun olarak üretilmektedir.

Katener sisteminin tasarımına bağlı olarak direk üstünde gerekli olabilecek tüm çelik bağlantı parçaların, döküm malzemelerin imalat ve temini yapılabildiği gibi, talep edildiğinde taktirde aluminyum boruları ve izolatörleri ile birlikte hoban konsol takım olarak imal edilerek, montaja hazır bir şekilde teslim edilebilmektedir.
Katener sistemlerinin tasarımdan, sahadaki montajına kadar her aşamada kesintisiz olarak mühendislik ve malzeme temini hizmeti sunulmakta, projelerinize çözüm üretilmektedir.

Aşağıda malzemelerimiz ile imal edilebilecek hoban konsol tipleri gösterilmektedir.
MR010   Komple Rapel
MR013   Antibalansan Boru Başlığı, 42mm
MR014   Diyagonal Boru Başlığı
MR024   Antibalansana Seyir Teli Bağlantı Parçası
MR029   Konsol Hoban Bağlantısı
MR030   Hoban 55mm Boru Bağlantısı
MR032   Antivan Askı Parçası
MR034   Pandül için Antibalansan Askısı
MR035   Konsol Antibalansan Bağlantı Parçası
MR040   Portör Teli Grifi, Komple
MR047   Konsol 70mm Boru Bağlantısı
MR052   Hareketli Parça
MR065   Sabit Kol Destek, Komple
MR076   Antibalansan Askı Parçası
MR080   Antibalansan Boru Başlığı, 55mm